عدالت . معرفت . عمل سالم

پیام جهان اکبر

نوشته شده توسط :رضا
پنجشنبه 12 فروردین 1395-07:38 ب.ظآموزش و پرورش انسان کاری است  سخت و سهل و امکانپذیر نمی باشد مگر عملا افکار و اندیشه راستین جایگزین افکار و اندیشه های پوچ، خرافی، غلط و نادرست گردد.

جهان اکبر

تاریخ پیام:  18/5/85

شاگرد: نیک می دانید که از پیشرفت کارها و آموزش ها و تحقیقات تا حدی راضی هستم خوب می دانید که آموزش و پرورش انسان کاری است  سخت و سهل و امکانپذیر نمی باشد مگر عملا افکار و اندیشه راستین جایگزین افکار و اندیشه های پوچ، خرافی، غلط و نادرست گردد و بایستی انسان در بوته آزمایش قرار بگیرد تا محک بخورد و این باز هم میسر نمی شود مگر اینکه انسان با خودش آشنا شود تا خودش را و ارزش وجودی خودش را بشناسد و امروز کاری که من انجام می دهم اینست که فقط آدرس انسانها را به خودشان می دهم تا از روی خرد با خود آشنا شوند تا خود را پیدا کنند. اکنون شما کاملا واقف هستید که آموزشهایی را که از شما گرفته ام بر روی افرادی که از نظر و یا  دیدگاه جامعه جزو مخرب ترین و غیر اصلاح ترین افراد  محسوب می شوند یعنی معتادان و روانباختگان به اجرا درآورده ام و بهترین جواب را نیز دریافت کرده ام و هم اکنون در طول گذشت این هفت سال بدترین آنها تبدیل به بهترین استادان شده اند که به صورت رایگان به سایر معتادان و روانباختگان کمک می کنند تا آنها را نیز از جهان تاریکی اعتیاد خارج کنند. متاسفانه امروز انسانها فقط آن چیزی را باور دارند که بتوانند با چشم سر ببینند و یا با حواس پنجگانه خود آنرا لمس کنند. در باور انسانها نمی گنجد که چه آنها بخواهند و چه نخواهند، چه بدانند و چه ندانند اما تمامی جهانهای آفرینش در لایه های زیرین خود در صور پنهان خودشان دائما با یکدیگر در ارتباط هستند و از یکدیگر تاثیر پذیرند. من می خواهم به بعضی از انسانها بگویم که مرگ پایان نیست و جهل و نادانی و بیخردی و یا علم و دانش و آگاهی در همه جهانها و جهانهای پس از مرگ ادامه دارد. به هر حال امیدوارم روزی بتوانم همانطور که قبلا گفتید یک آکادمی را بوجود آورم که مربوط به علوم انسانی و شناخت انسان و اعتیاد و روانباختگان باشد تا پژوهش و تحقیق مجهولات زیادی را به معلومات تبدیل نماید و از هم اکنون در حال برنامه ریزی آن هستم.

استاد: بسیار تا بسیار بزرگ است. می دانم که می دانید در حال و یا هم اکنون مشکل است. در مقابل رکود و سکون به رشد باید ارزش داد. کار زیاد است و تفکر و برنامه بسیار پر حرکت.  شما در تمام بخشها فکر، حرکت و انجام می نمایید. در این که شما همکار ما هستید دوستان دیگر می گویند که شما بیشتر کار می کنید. خوب است تحقیق در آکادمی جان نو به تمام آنهایی که می خواهند پایه ها را استوار و ستون های محکم بسازند می دهد و بکار ما وشما می آید در کل سیستم ما به هم نیاز داریم پس بهتر است که بهترین ها در ابتدای کار حرکت کنند. ستونها محکم میشوند بایستی ساختمان بسیار محکم و بادوامی در ژرفا و طول زمان ساخته و این همان قدر مهم است که انسانهای با ارزش از همه ابعاد مهم می باشند. ما به کسانی که می آیند یاری بیشتر نمی دهیم بلکه به کسانی که می خواهند با موازین فرمان و کارها انجام عمل بنمایند و خود می خواهند کمک می نماییم و در پی درمان و بعد هیچ نیستیم. درمان به دوام و واقیعت انجام آن ارزش دارد. می گوید ما به هر که بیاید کمک نمی کنیم. به کسانی کمک می کنیم که اگر به آنها گفته می شود که سر ساعت بیا و دارویت را کم کن و سی دی را بنویس بگوید چشم. فرمان راهنما و کنگره را گوش کند و آنکه اینها را گوش ندهد برای ما ارزشی ندارد. پس ما به کسانی کمک می کنیم که خودشان می خواهند.  شما کارهایی می کنید که ما را به یاد آن زمان که انجام می دادیم می اندازد و شاید اکنون مرزی برای آن نباشد ولی در ادامه خواهید دید که چه اندازه در به یاد آوردن توان انسانهای مرده و یا به اندیشه ما چند بار آمده و رفته به یاد می آورد آنچه را که از یاد رفته بود. می دانید همکار گرامی چه می گوییم مثلا من از یاد برده باشم که روزی انسان بودم و روزی بسیار مفید بودم و توانا بودم . کار شما مرا و تمام انسانها و آنانی که بخواهند را از خواب فراموشی بیدار می گرداند و آنانی که نخواهند مانند همان چیزی که استفاده می کرده اند و می کنند تا همیشه خواب باشند. این گفتگو بسیار ساده است اما عمل آن به پهنای دشتهای نادیده هست. هر قدر بگذرد و تمام مهره ها در جایگاه خود دوباره  قرار بگیرند خواهید دید که چقدر این کار بزرگ برای انسانهاست و خوشحالی اعضای مثلث و پیروزی انسان بر آرزوهایش ارزش دارد. خوب بدرود.  

 

نظرات() 


نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


درباره وبلاگ:آرشیو:


طبقه بندی:


آخرین پستها:


پیوندها:


پیوندهای روزانه:


صفحات جانبی:


نویسندگان:


ابر برچسبها:


آمار وبلاگ:The Theme Being Used Is MihanBlog Created By ThemeBox
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic