عدالت . معرفت . عمل سالم

خلاصه سی دی شگفتی

نوشته شده توسط :امیر
سه شنبه 18 مهر 1396-06:45 ب.ظ

               خلاصه سی دی شگفتی از اقای مهندس
به قلم مسافر امیر


شما هیچ چیز را در هستی نمی توانید ببینید که بدون حساب و کتاب بوجود امده باشد یعنی یک تفکر و اندیشه بالایی پشت سر ان بوده است .

به نام قدرت مطلق الله

ما شاید تاحالابه این موضوع فکر نکردیم یا نمی کنیم که چگونه هر چیزی بوجود میآید اینقدر این شگفتی ها زیاد هست که هر گوشه  را نگاه کنیم میتوانیم آنها را ببینیم,البته اگر تفکر کنیم متوجه میشویم که تماما شگفتی هستند ؛ ولی چون برای ما یک امر عادی شده قبولش داریم ولی باورش نمی توانیم بکنیم . ذات پاک پروردگار همینجوری است و بارها گفتیم ما اگر به خود محل زندگی خودمان نگاه کنیم بزرگترین شگفتی است . شما کره ی زمین را در نظر بگیرید ؛ یک سنگ بزرگ است بین اسمان معلق است و دارد حرکت میکند و ما همه روی ان هستیم , چرا به بیرون پرت نمیشویم و چرا ما این حرکت زمین را متوجه نمیشویم و چرا ابهای اقیانوسها به پائین نمیریزند ؟ و دور تا دور ان داریم زندگی میکنیم و چگونه این موضوع را می توان توجیح کنیم و ایا این یک چیز شگفتی نیست ! که ما از بنیان کجا داریم زندگی می کنیم و چگونه زندگی می کنیم ؟این است که در کتاب شریف به ما توجه و تذکر می دهد که به ما نگاه کنید و ببینید و تدبر و تمرکز کنید :آیا نگاه کردید که شتر چگونه خلق شده ؟ و ایا به خصوصیات شتر فکر کرده اید که طبق چه حساب و کتابی خلق شده است و چگونه خلق شده است؟

فذکر انا ما انت مذکر : تو بیاد اور که تو بیاد آورنده ای یا تو تذکر بده که تو تذکره دهنده ای و تو نمی توانی انسانها را عوض کنی و نمی توانی بر انسانها استبلا پیدا کنی و بر انسانها چیره بشوی .
 پس اینجا نگاه می کنیم تمام هستی , هر چیزش شگفتی انگیز است ؛ خود ما یک چیز شگفت انگیز هستیم , روی دو پا راه می رویم و این یک چیز شگفتی است , صحبت کردن انسان یک شگفتی است , تارهای ما نیز یک چیز شگفتی افرین است , قلب انسان 24 ساعته دارد کار می کند و مغز ما بالغ بر صد میلیارد نورون است , پس اگر نگاه کنیم همه اش شگفتی انگیز است .

ما صبح تا شب در ان تفکرات و در ان زندان خودمان و در ان محدوده ای که برای خودمان بوجود اورده ایم و در ان غوطه وریم , در ان افکار و در ان اندیشه و نمی توانیم این شگفتی ها را ببینیم و فراموش می کنیم که اصلا برای چی امدیم و اصلا چکار باید بکنیم و خیلی عجیب و غریب است .و مسئله دیگری که وجود دارد و شگفت افرین است که همه چیز دارای حساب و کتاب است .پس مسئله ی بعدی حساب و کتاب است , یعنی هیچ چیز بدون حساب و کتاب نیست و هر چیز بوجود امده بر مبنای یکسری محاسبات ریاضی و یکسری حساب و کتاب بوجود امده است , شما هیچ چیز را در هستی نمی توانید ببینید که بدون حساب و کتاب بوجود امده است , یعنی یک تفکر و اندیشه ای بالا پشت سر ان بوده است .

اگر یکی دو درجه گرمای زمین تغییر کند باعث نابودی کره ی زمین میشود ؛ قلب جوری ساخته شده که 70 یا  nسال کار می کند و مرتب در حال بازسازی و تعویض و تعمیر خودش است , تمام قسمتهای بدن ما و جسم ما مرتب در حال تعویض است .این سیستم حساب و کتاب خیلی دقیقی  دارد و این سیستم سریع الحساب است , یعنی اگر قانون خارج بشوی بلافاصله واکنش نشان می دهد . شما اگر از بدن خودتان مراقبت نکنید و از بلندی بپری فوری نابود میشوید ؛ چون قانون جوری شما را بوجود اورده که شما نباید از ارتفاع به زمین بخورید .انسانهای چاق از قانون خارج میشوند و مشکلات متعددی را برای خود شخص بوجود می اورند و انواع و اقسام بیماریها را می گیرند چون از قانون خارج شده اند .اگر زمین ذره ای از مدار خودش خارج بشود زمین نابود میشود و هر چیزی که درست شده طبق یک حساب و کتاب درست شده و اگر از ان حد خودش و میزان و محدوده ی خودش تجاوز بکند کله پا میشود ؛ یعنی سریع الحساب است.

                 با احترام                  
مسافر امیر
نظرات() 


نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


درباره وبلاگ:آرشیو:


طبقه بندی:


آخرین پستها:


پیوندها:


پیوندهای روزانه:


صفحات جانبی:


نویسندگان:


ابر برچسبها:


آمار وبلاگ:The Theme Being Used Is MihanBlog Created By ThemeBox
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic