عدالت . معرفت . عمل سالم

خلاصه سی دی حقه های نفس ازاقای امین

نوشته شده توسط :امیر
یکشنبه 26 شهریور 1396-04:16 ب.ظ

خلاصه سی دی حقه های نفس از اقای امین
به قلم مسافر امیر


 
«موضوع انتقال صفات در انسان تابع فعل است وتابع فاعل نیست»موضوع انتقال صفات در انسان تابع فعل است وتابع فاعل نیست و این در آموزش دادن به بچه ها مهم است، و این یعنی چه؟ اگر انسانی کاری را انجام بدهد و انسان خوشحال بشود مانند آن که کسی در دانشگاه قبول شود و من خوشحال بشوم و یا اگر کسی عروسی کند وخوشبخت بشود و کسی را با تمام وجود دوست داشته باشد ومن ناراحت بشوم در این جا چیزی که تعیین کننده است اول خوش‌آمدن من و دوم آن فعل که اتفاق افتاده.

مثلا یک نفر که در دانشگاه قبول می شود و من خوشحال می شوم. سیستم هستی و قسمت مربوط به سیستم درونی انسان می گوید پس تو آن چیز را دوست داری. پس تو دانشگاه و علم را دوست داری. بنابراین کمک می کنیم تا برای تو هم اتفاق بیافتد اگر خواهان آن باشی، و اگر خواهان آن هم نباشی آن شادی و شعف و خوشحالی به تو هم منتقل شود.

در این جا انتقال صفات اتفاق می افتد و آن توانایی علم و قبول شدن به من منتقل می شود چون هستی بر پایه عشق و محبت و دوست داشتن است. طبق وادی 14 و اگر من چیزی را دوست داشته باشم و به آن محبت داشته باشم آن صفات و ویژگی به من منتقل می شود.

حالا اگر یک نفر عروسی کند و خوشبخت بشود و من ناراحت شوم در این جا بخش صور پنهان هستی کاری ندارد که آن شخص که عروسی کرده کیست. می گوید چون تو از محبت،از ازدواج، از عاشق شدن خوشت نمی آید بنابراین بهتر است از آن بهره‌مند نباشی چون دوست نداری مطمئنا نباید داشته باشی پس انسان از عشق و محبت محروم می شودو این مثل قدیمی که می گویند اگر انسان از چیزی بدش بیاید به سرش می آید از این قانون پیروی می کند.

این مسئله یک چیز شخصی است و انسان باید از عمق وجودش نگاه کند. با خودش صادق باشد واگر برای دیگران یک اتفاق خوب می افتد و انسان خوشحال نمی شود. باید به سلامت روان و درون خود شک کند و این نشان دهنده ی وجود یک بیماری خیلی بدی است و مطمئنا کسی که از رنج دیگران شاد و خوشحال می شود و از موفقیت دیگران ناراحت می شود. نشان دهنده این است که چه قدر در تاریکی است چه قدر شرایط و وضعیت بد و خرابی دارد. و مطمئنا عواقب بعدی برایش اتفاق می افتد. کسی که از بروز مشکلات برای دیگران خوشحال می شود و همه آن ها را برای خود جذب می کند و آنها را برای خود جمع‌ میکند.

در فیزیک قانونی وجود دارد به نام (قانون چشمه) و این قانون می گوید:

اگر نقطه ای در فضا داشته باشیم در هر جایی در کل فضا اگر این نقطه بخواهد به محیط اطرافش تابش داشته باشد و  مثل یک چشمه بجوشد و به محیط اطرافش چیزی را انتقال بدهد و مثل یک ستاره اطراف خود را نورانی کند و یا مثل یک سیاه چاله انرژی اطراف را به سمت خود بکشد. این تابش و این چشمه بودنش و یا سیاه چاله بودنش، هیچ ارتباطی به وجود بارهای مثبت، منفی اطرافش ندارد و میدان های مثبت و منفی تاثیری بر او ندارد یعنی مهم نیست تمام دور آن بار پر از میدان ها و قطبی های دیگر باشد هیچ تاثیری در اینکه آن نقطه بتواند مثل یک ستاره بدرخشد ندارد و تنها عامل، میزان بار موجود در درون آن نقطه است و مهم این است که آن نقطه در خود بار مثبت یا منفی یا خنثی دارد و چگالی زیاد موجود در آن تعیین کننده است که ستاره باشد، چشمه باشد یا سیاه چاله و یا یک نقطه خنثی وبی تفاوت.

محیط اطراف، میدان های قوی ایجاد میکند ولی نمی تواند در آن صفت تاثیر بگذارد. اگر انسان را یک ذره درنظر بگیریم که درهستی وجود دارد که آن نقطه من باشم که بتوانم مثل یک چشمه یا ستاره یا سیاه چاله باشم هیچ ارتباطی ندارد که پیرامون من چه افرادی هستند و در چه محیطی زندگی میکنم ودر چه جامعه ای زندگی میکنم و جامعه مثبت ومنفی تاثیری بر تابش من نخواهد داشت. یا مثل یک سیاه‌چاله عمل کنم و در اطرافم تخریب ایجاد کنم. در فیزیک به این قانون قانون چشمه میگویند

                 با احترام                  
مسافر امیر 
نظرات() 


نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


درباره وبلاگ:آرشیو:


طبقه بندی:


آخرین پستها:


پیوندها:


پیوندهای روزانه:


صفحات جانبی:


نویسندگان:


ابر برچسبها:


آمار وبلاگ:The Theme Being Used Is MihanBlog Created By ThemeBox
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic