عدالت . معرفت . عمل سالم

پیام قلم، لسان و عمل از سی دی زمان مناسب

نوشته شده توسط :رضا
دوشنبه 16 فروردین 1395-08:03 ق.ظبعضی عملها بایستی در زمان خاص خودش انجام شود مانند رطب رسیده که بدون بالا رفتن از اشجار می شود آنرا تناول کرد.

 

قلم، لسان و عمل

10/2/85

شاگرد: نیک می دانید که برای انجام کارها مسائل زیادی مطرح است. گاهی با خود فکر می کنم از سرعت لازم برخوردار نیستم. خواهش می کنم اگر موردی یا مشکل خاصی را احساس می کنید ویا در آموزش نقصی وجود دارد و یا مطلب خاصی مطرح است که مورد نظر شماست مرا به گونه ای مطلع نمائید.

استاد: ما در مواردی که بسیار ضروری است و لازم باشد شما را از آن آگاه می کنیم. درکل امورات جاریه در کمال آرامش حرکت کنید. ما نمی گوئیم عجله نکنید و یا موضوعی را کنار بگذارید اما با حرکت طوفان طوری عمل بنمائید که هر انسانی از آنچه آموخته می نماید به همه ادوار دلالت نماید.

بعضی عملها بایستی در زمان خاص خودش انجام شود مانند رطب رسیده که بدون بالا رفتن از اشجار می شود آنرا تناول کرد. زمانی و اوضاعی که از ظلم بر مردمان بر خود کرده اند آسمان هم به غرش در آمده بود و هیچ کس قادر به انجام عدالت نبود. اما شروع و آغاز راه فقط یک فرمان است که باید باشد حال این فرمان به صور مختلف می تواند مکتوب بشود با زبان و یا لسان غیبی باشد یا مکتوب شود و برسد و البته با صلاحدید بصودت کلی یا جز به جز ارسال می گردد.

زمامدار راستی می گویند جهانها را ما خلق نکرده ایم و ما هم به تنهایی قادر به اداره امورات نبوده و نیستیم اما قوانین الهی را می توانیم با کمک فرستادگان با فرمان به جهاتی که مد نظر الله است شهرها را آباد و قابل سکونت بنمائیم و این به قلم و لسان و عمل امکان دارد.

آموزش و تعلیم درست زمان می برد اما در ابتدا بسیار سخت می نماید ولی وقتی محصول سالم بدون هیچ عیبی بیرون بدهد آنگاه باغبان می داند که چه عمل عظیمی را به انجام رسانده و این ممکن نیست و در صورتی امکان دارد که زمین سخت نباشد و آب و خاک آن از آنچه لازم است برخوردار باشد یعنی که آماده باشد.

ما به آنچه به شما رسیده و توسط دوستان و یاران خوب مکتوب شده می دانیم که در آینده برای شما حق و آنچه حق است یعنی مقرر بودن در مجموعه عظیم برقرار خواهد شد و این برپا کنندگان از اقوام مختلف خواهند بود پس با تعقل و تفکر عمیق درباره آنها عمل نمائید.

 

نظرات() 


نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


درباره وبلاگ:آرشیو:


طبقه بندی:


آخرین پستها:


پیوندها:


پیوندهای روزانه:


صفحات جانبی:


نویسندگان:


ابر برچسبها:


آمار وبلاگ:The Theme Being Used Is MihanBlog Created By ThemeBox
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic